Movies
Ratings
655
OrphanRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5