Movies
Ratings
431
Independence DayRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
The Blood of WolvesRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Masquerade HotelRated ★ 3.5
Memoirs of a MurdererRated ★ 2.5
The Confidence Man JP: The MovieRated ★ 3.5- The Confidence Man JP: PrincessRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5