Titles you rated
- Gintama The Semi-finalRated ★ 3.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 3.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 3.5
Gintama.Rated ★ 3.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Domestic GirlfriendRated ★ 3.5
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 3.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 2.5
The Hidden Dungeon Only I Can EnterRated ★ 3.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Arifureta: From Commonplace to World's Strongest Season 2Rated ★ 3.5
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 3.5
Nihon Chinbotsu: Kibo no HitoRated ★ 3.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 3.5
The Confidence Man JPRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5