Titles you rated
Densha otokoRated ★ 5.0
Kimba the White LionRated ★ 5.0
Urusei YatsuraRated ★ 2.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- MonsterRated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5- Space BrothersRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5- 天皇の料理番Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0