Series
Ratings
24
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
TamiouRated ★ 4.5
The Penguins of MadagascarRated ★ 4.0- TOM AND JERRYRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- Humanoid Monster BemRated ★ 3.5
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 4.0- Space BrothersRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5- 사랑해도, 비밀은 있다Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- ドラえもんRated ★ 4.0
- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The Family GameRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Mr. Housekeeper, MitazonoRated ★ 4.5
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.5- Saito-sanRated ★ 3.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0