Series
Ratings
18
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
MessiahRated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0