Titles you rated
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 0.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5