Movies
Ratings
200
The Exit 8Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
InnocenceRated ★ 0.5
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0