Titles you rated
BrokerRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5