Titles you rated
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- DxyzRated ★ 3.5
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
Between Friendship and Love Season 2Rated ★ 2.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0- 원피스 29기Rated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.0