Titles you rated
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0