Movies
Ratings
822
UprisingRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 2.5
Asakusa KidRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5