Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
- PilotRated ★ 2.5
- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
JokerRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 3.0