Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
King of DesertRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 2.5