Titles you rated
MatildaRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5