Series
Ratings
26
Let's EatRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
SignalRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5