Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
SleepRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
God's Crooked LinesRated ★ 3.5
The Human Centipede First SequenceRated ★ 1.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
MayhemRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5- HeroRated ★ 2.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5