Movies
Ratings
54
InterstellarRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
X-MenRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 0.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0