Series
Ratings
31
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5- Powerpuff GirlRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5