Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Dead RingersRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0