Titles you rated
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5