Titles you rated
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5