Movies
Ratings
305
The Fifth ElementRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0