Titles you rated
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0