Series
Ratings
124
Older SisterRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
WakakozakeRated ★ 3.5
The SocietyRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
City HallRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
My Husband's WomanRated ★ 4.0
The Empress of ChinaRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0