Series
Ratings
59
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
LostRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5- DexterRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.0
LostRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0