Titles you rated
Where the Crawdads SingRated ★ 4.5
I Am MotherRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
Jung_eRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Peanuts MovieRated ★ 5.0
BigbugRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
MoonfallRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
After YangRated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Midsummer MadnessRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
RomaRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.5
The Midnight SkyRated ★ 3.5