Movies
Ratings
106
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Magic MikeRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0