Titles you rated
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The BoyfriendRated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 5.0
BANANA FISHRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
NANARated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0