Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 3.5
3:10 to YumaRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 3.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Blood: The Last VampireRated ★ 3.0
Fantasia 2000Rated ★ 3.5
After.LifeRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Final Flight of the OsirisRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0