Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Whiskey Tango FoxtrotRated ★ 4.0
Candy JarRated ★ 3.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Mr. RightRated ★ 1.5
I Am LegendRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
When We First MetRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0