Movies
Ratings
20
Dancing QueenRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 1.5
The King's SpeechRated ★ 1.5
Into the StormRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5