Movies
Ratings
821
TenetRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
PKRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 2.0
JigsawRated ★ 1.5
Mater and the GhostlightRated ★ 2.5
OnwardRated ★ 1.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 1.5
Escape RoomRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 0.5
AshfallRated ★ 2.0
ExamRated ★ 3.0
CircleRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
AnonRated ★ 2.5
Kidnapping StellaRated ★ 2.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5