Titles you rated
MaleficentRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Leaving Las VegasRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
ShineRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Clear and Present DangerRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 1.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
BabeRated ★ 3.0