Titles you rated
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0