Movies
Ratings
1260
A Streetcar Named DesireRated ★ 4.5
Julius CaesarRated ★ 4.0
On the WaterfrontRated ★ 5.0
The Last Temptation of ChristRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
War MachineRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
Anchorman 2: The Legend ContinuesRated ★ 3.5
ViceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
SilenceRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0