Movies
Ratings
261
GoodFellasRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
A Single ManRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.5
G-ForceRated ★ 3.0
Barton FinkRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 5.0
Living in OblivionRated ★ 4.5
ClimaxRated ★ 0.5
CluelessRated ★ 3.0
Four RoomsRated ★ 4.0
Examination Hell of RaichuRated ★ 4.0
The RoomRated ★ 5.0
GringoRated ★ 3.0
Dazed and ConfusedRated ★ 3.0
The Big LebowskiRated ★ 4.5
Patti Cake$Rated ★ 3.0
Band AidRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 2.0
Just JimRated ★ 4.5