Titles you rated
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.5- Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.5
- WATER BOYS2Rated ★ 2.5
WATER BOYSRated ★ 2.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5- Attack No.1Rated ★ 2.0
Densha otokoRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
- Nurseman Season 2Rated ★ 4.0
- NursemanRated ★ 2.5
The Last CinderellaRated ★ 1.5
Yamada-kun and the Seven WitchesRated ★ 1.5