Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Warriors of the DawnRated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
LoganRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 3.0