Series
Ratings
88
Listen to My HeartRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Swallow the SunRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
- Super RookieRated ★ 2.5
- The Queen's ClassroomRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0