Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
The AnchorRated ★ 2.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
KlausRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0