Titles you rated
The Princess's ManRated ★ 4.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.5
Ashes of LoveRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.0
EXO's Travel the World on a Ladder Season 2Rated ★ 3.5
Seventeen Project : Debut Big PlanRated ★ 3.5
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 3.5
GOING SEVENTEEN 2023Rated ★ 3.0
GOING SEVENTEEN 2022Rated ★ 3.0
Seventeen's One Fine DayRated ★ 4.5
GOING SEVENTEEN 2021Rated ★ 5.0
GOING SEVENTEEN 2020Rated ★ 5.0