Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
ExtinctionRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
The UpsideRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The BodyRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
The Transporter RefueledRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.5- Vampire Cop RickyRated ★ 3.5