Titles you rated
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 0.5
Band of BrothersRated ★ 0.5
The Morose MononokeanRated ★ 0.5
True BloodRated ★ 0.5
A Place Further Than the UniverseRated ★ 0.5
Silicon ValleyRated ★ 1.0- Second to Last Love Season 2Rated ★ 1.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 0.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 0.5
PSYCHO-PASSRated ★ 1.0
Heartless CityRated ★ 0.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 0.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 1.0
High KickRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 0.5
Clean Freak! Aoyama-kunRated ★ 0.5
New HeartRated ★ 1.0
The Fishermen and the CityRated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 1.0