Series
Ratings
15
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 3.5
Kemono Michi: Rise UpRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0