Movies
Ratings
561
The Legend of the SwordsmanRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 1.5
War of the ArrowsRated ★ 2.0
The OthersRated ★ 2.0
BlindRated ★ 2.0
Grand CentralRated ★ 2.0
HeroRated ★ 2.0
Crimson PeakRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
A Hard Day's NightRated ★ 2.0
AlliedRated ★ 1.5
SpotlightRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 1.5
Guns & TalksRated ★ 1.5
Piranha 3DRated ★ 1.5
TriangleRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.0