Movies
Ratings
277
The ContactRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0