Movies
Ratings
139
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
2012Rated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0