Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Inspector KooRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
MovingRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 3.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0