Titles you rated
Cinderella ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0